Główny koordynator TWR Nadzieja Kobiet

Agnieszka Kobierska

Agnieszka w Bogu odnalazła swoją wartość i nadzieję na nowe, dobre życie. Tym doświadczeniem pragnie dzielić się z innymi kobietami. Jako główny koordynator  TWR Nadzieja Kobiet w Polsce uczestniczy w spotkaniach WOH. Z wielką pasją pracuje nad tworzeniem i rozpowszechnianiem audycji.

Redaktor

Erika Hiler

Erika jest członkiem zespołu TWR Impuls Polska od roku 1996. Przejęta losem kobiet na świecie, od roku 2016 tłumaczy na język polski i rozpowszechnia, comiesięczny list modlitewny Women of Hope. Przez lata zaangażowana w WOH pragnęła powstania polskiego oddziału tej światowej organizacji pracującej na rzecz kobiet. Zawiązanie TWR Nadzieja Kobiet było spełnieniem jej pragnień. Jest niewyczerpanym żródłem pomysłów na kolejne audycje. Aktywnie pracuje nad ich powstawaniem.  Jezus Chrystus jest jej Królem i Panem, najważniejszą osobą w jej życiu.   

Redaktor

Izabela Bulińska

W radiu zajmuje się tworzeniem  programów. Jako logopeda pracuje nad dykcją lektorów. Dołączyła do TWR Nadzieja Kobiet w wyniku prowadzenia Ducha Świętego, od którego wyraźnie odebrała prośbę o  zaangażowanie się w służbę dla kobiet. Powstanie polskiego oddziału WOH zbiegło się z odebraniem tego przesłania.

Redaktor

Małgorzata Jagiełło

Gosia od lat ma w sercu pracę z kobietami. Zależy jej na tym, aby były szczęśliwe i spełnione. Aby czuły się córkami Króla. Organizowała spotkania dla kobiet w formie wykładów, warsztatów. W TWR Nadzieja Kobiet pracuje nad tworzeniem audycji oraz  zajmuje się social mediami

Redaktor

Barbara Kużas

Basia od kilku lat jest zaangażowana w modlitwę WOH. Ta codzienna modlitwa oraz udział w konferencji WOH wzbudził w niej pragnienie niesienia praktycznej pomocy kobietom w Polsce. Była zaangażowana w powstanie polskiego oddziału WOH. Od początku aktywnie, z wielką pasją i odpowiedzialnością uczestniczy w tworzeniu audycji dla polskich słuchaczek.